EnglishEnglish
 
Vertigo Premiere: Bober Band

Vertigo Premiere: Bober Band

czw., 19 września 2019, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Bober Band to nowy projekt muzyczny, którego główną ideą jest ożywienie przebojów muzyki estradowej z okresu międzywojennego i powojennego. To koncert, który dedykowany jest osobom wrażliwym na muzykę retro, podczas którego nie tylko będziemy sentymentalizować przeszłość! Poprzez nowoczesne ożywienie muzyki sprzed stu lat - zachwycimy i zauroczymy każdego widza!

Bober Band to igranie z przeszłością. Igraszka ta polega na współczesnej aranżacji utworów z lat 20-50 XX wieku, z wykorzystaniem elementów oryginalnych, pierwotnych nagrań, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki estradowej.

Inicjatorem projektu jest wokalista Michał Bober, który w 2007 roku podjął się pierwszej próby połączenia starego nagrania z płyty winylowej, ze współczesnymi brzmieniami nowoczesnych instrumentów i sampli. To długo wyczekiwany projekt, którego premiera odbędzie się w Vertigo 19.09.2019 r.

W koncercie Bober Band usłyszymy utwory rozsławione m.in. przez Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga czy Hankę Ordonównę. Będą to m.in "Bo to się zwykle tak zaczyna", "Gramofonomanka", "Sex appeal", "Tango Milonga", "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ach śpij kochanie" i wiele innych.

BOBER BAND w składzie:

Michał Bober - śpiew
Marek Tutko - piano, aranżacje
Malwina Kulisiewicz - skrzypce, śpiew
Piotr Sypień - kontrabas, śpiew
Olek Miśkiewicz - akordeon
Tomasz Garbera - perkusja, sample

Bilety
Sprzedaż zakończona.