EnglishEnglish
 
Vertigo Premiere: Natalia Szczypuła - koncert autorski

Vertigo Premiere: Natalia Szczypuła - koncert autorski

niedz., 22 września 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Natalia Szczypuła – wokalistka znana wrocławskiej publiczności jako artystka wszechstronna, doskonale poruszająca się w soulu, jazzie i funku. W tym roku szykuje płytę autorską, zawierającą utwory łączące w sobie te trzy gatunki muzyczne, z domieszką popu. Będą to utwory polsko- i angielskojęzyczne, mocno zakorzenione w soulowej estetyce. 

Wokalistka nabierała doświadczenia i umiejętności we Wrocławskiej Szkole Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii, na kierunku wokalistyka. Skończyła też pierwszy stopień szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego. Współpracuje z wieloma zespołami (SOULmate, Trelecaster, Vertigo Band, Soulstream, Spiritual Singers Band – gościnnie). Użyczyła swojego głosu do ścieżki dźwiękowej spektakli "Siostra i Cień", "Café Panique", "Dryl" oraz filmu "Błoto" (2018), dzięki czemu jej nazwisko można odnaleźć na Filmwebie. Jej utwory można usłyszeć na antenie Radia RAM („Be Here” wykonany podczas RAM session z zespołem Trelecaster), Radia Wrocław, Wrocław Kultura (audycje na żywo) oraz Radiowej Trójki (utwory nagrane z zespołem Trelecaster). Ma za sobą występy w Narodowym Forum Muzyki oraz w londyńskich klubach (Amersham Arms, The Cube, itd. ), a w tym roku koncertować będzie również w Chinach, razem z Sound Factory Orchestra. 

Soulowo-jazzowy powiew na polskiej scenie muzycznej.

Natalii towarzyszyć będą wspaniali muzycy, którzy dzięki swoim talentom sprawili, że materiał nabrał swój ostateczny kształt i wyjątkowe brzmienie: 

Mateusz Witkowski - instrumenty klawiszowe
Piotrek Treliński - gitary
Żenia Betliński - bas
Mateusz Maniak - perkusja 

Tego koncertu nie można przegapić!

Bilety
Sprzedaż zakończona.