EnglishEnglish
 
Vertigo Premiere Presents: Anja Sei - Ocean Tour - Unplugged

Vertigo Premiere Presents: Anja Sei - "Ocean Tour - Unplugged"

niedz., 14 kwietnia 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Anja Sei wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W styczniu 2019 zadebiutowała autorskim mini albumem Ocean, na którym każdy utwór ma swoją wersję angielską i polską. 

Karierę zaczynała w zespole Pajujo, z którym grała supporty przed Kamilem Bednarkiem. Supportowała również Joss Stone podczas koncertu we Wrocławiu w 2016 roku. Półfinalistka 37. Przeglądu Piosenki Aktorskiej i Finalistka (III miejsce) Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. W kwietniu 2019 będzie twarzą polskiej edycji międzynarodowej kampanii Silent Forest, mającej na celu ochronę zagrożonych gatunków ptaków w Azji Mniejszej. Z tej okazji skomponowała utwór Milczące Lasy, który będzie elementem edukacyjnym w szkołach w całej Polsce.

Inspiruje się muzyką etniczą i łączy ją występuje z takimi instrumentami jak sitar czy handpan. Obecnie pracuje nad nowym materiałem. Zespół to muzycy na co dzień współpracujący z Anitą Lipnicką oraz Kamilem Bednarkiem.

Koncert Ocean to nie lada gratka dla koneserów muzyki pop/soul z elementami muzyki etnicznej. Koncert ten będzie podróżą do głębin naszego wewnętrznego oceanu. Piosenki poruszą tematy bliskie każdemu, a scenografia przeniesie nas do miejsca, gdzie czas się nie liczy. Tym razem usłyszymy piosenki w nowych aranżacjach akustycznych. Pojawi się też kilka coverów w zaskakujących wydaniach.

Po koncercie będzie można nabyć płytę z autografem.

SKŁAD:

Anja Sei - voc
Maciej Knop - gitary
Żenia Betlinski - kontrabas
Filip Laszuk - instrumenty perkusyjne
Katarzyna Szetela - chórek

Bilety
Sprzedaż zakończona.