EnglishEnglish
 
Vertigo Premiere Presents: Wojtek Kiełbasa z nową płytą Kolory

Vertigo Premiere Presents: Wojtek Kiełbasa z nową płytą "Kolory"

niedz., 31 marca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na koncert, który poprowadzi wrocławski gitarzysta i wokalista Wojtek Kiełbasa. Przedstawi repertuar ze swojej drugiej płyty "Kolory" i inne utwory powstałe na przestrzeni lat. Wojtek wystąpi wraz z zespołem w składzie:

Paweł Wygas- bas
Marek Niedzielski- perkusja
Mateusz Kowalczyk- gitara

Support: Matylda Makowska 

--------

31 marca zapraszamy Was na niesamowity wieczór, który będzie łączył zamiłowanie do dźwięków gitary akustycznej oraz pasji do wspólnego grania.

Wystąpi przed Wami Wojtek Kiełbasa w programie "Kolory".

Jest to osoba, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę we Wrocławiu. Młody artysta, który swoją przygodę z gitarą zaczął około 9 lat temu, występuję nie tylko w różnych klubach w Polsce, ale również zachwyca ludzi występami na wrocławskim rynku.

Program "Kolory" skupi muzykę, która powstała na  przestrzeni ostatnich miesięcy oraz inne autorskie numery. 

Wynikiem przygotowań jest wydana właśnie płyta pod tytułem "Kolory", która dla chętnych będzie do nabycia w dniu koncertu. Dla słuchaczy jedną z najbardziej wyjątkowych atrakcji będzie możliwość wysłuchania jego autorskiego materiału w asyście całego zespołu !

Koncerty Wojtka bez wątpienia cechuje wspaniały kontakt z publiką i charyzma na scenie, więc nie może Was tam zabraknąć!

Bilety
Sprzedaż zakończona.