EnglishEnglish
 
Vertigo Presents: Älskar

Vertigo Presents: Älskar

niedz., 2 sierpnia 2020, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Älskar to kolektyw ludzi, którzy poprzez dźwięki wyrażają swój melancholijny stosunek do rzeczywistości. Alternatywne brzmienie zespołu nawiązuje do stylistyki indie folk z odrobiną „kosmicznego pyłu”, ale muzyka zespołu nie da się łatwo zaszufladkować. To idealna propozycja do słuchania nocą. 

Obecny skład Älskar to: Ola Batycka (wokal i teksty), Zuza Wasielewska (wiolonczela), Piotrek Paduszyński (klawisze) i Mikołaj Lisowski (perkusja, sampler i synth bass).  

Grupa debiutowała na antenie wrocławskiego Radia RAM w październiku 2016 utworem „Snow White”, nagranym z Fismollem. Na swoim koncie ma kilka singli, „Różową Live Sesję” oraz występy na Sofar Sounds i Slot Art Festival. Wydany w kwietniu singiel „Niebieski Ptak” doczekał się już prawie 50 tysięcy odsłuchań na Spotify. 

Brzmienie zespołu ciągle ewoluuje, dzięki czemu każdy występ jest niepowtarzalny. Koncert w Vertigo promuje najnowszego, eterycznego singla Älskar „Sztuczne Ognie”. W przyszłości muzycy planują występy poza przestrzenią ziemską, najlepiej na Księżycu.

Zdjęcie zespołu: Forstory

Zapraszamy na koncert przy świecach w Vertigo!

Bilety
Sprzedaż zakończona.