EnglishEnglish
 
Vertigo Presents: Re-Karpaty

Vertigo Presents: Re-Karpaty

niedz., 2 lutego 2020, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Re-Karpaty to projekt muzyczny powstały w 2016 roku w Nysie, w środowisku studentów Instytutu Jazzu. Inspiracjami muzyków są tradycyjne melodie z rejonu Karpat ze szczególnym uwzględnieniem folkloru łemkowskiego, góralskiego i słowackiego. Dzięki świeżemu spojrzeniu, alternatywnym harmoniom i ciekawym zabiegom rytmicznym muzyka tradycyjna jest odkrywana przez artystów na nowo. Atutem brzmienia zespołu są odważne improwizacje, które łączą świat muzyki tradycyjnej z nowoczesnymi formami rozrywkowymi.

Zespół ma na koncie liczne koncerty na dużych festiwalach folkowych (m.in. Łemkowska Watra w Zdyni, Kultura Music Festival w Manchesterze, jarmaRock festival) jak i na kameralnych klubowych scenach na terenie całego kraju. Obecnie członkowie zespołu mieszkają w Gorzowie Wielkopolskim i we Wrocławiu.

W skład zespołu wchodzą:

Marek Tutko - instrumenty klawiszowe, aranżacja
Gosza Tutko - wokal
Bogumił Eksner - gitara basowa
Bartłomiej Libera - perkusja
Malwina Kulisiewicz – skrzypce

Bilety
Sprzedaż zakończona.