EnglishEnglish
 
Vertigo Presents: The Godfather Time

Vertigo Presents: The Godfather Time

sob., 30 marca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Po szczęśliwie przeżytej zabawie z agentem 007, nieśmiało zapraszamy na wyjątkowe przyjęcie podczas którego, będziecie Państwo mogli porozmawiać i załatwić swoje sprawy z Ojcem Chrzestnym. Tylko od Was zależy jak poprowadzicie rozmowę z gospodarzem wieczoru i czy uda Wam się rozwiązać nurtujące Was problemy. Czas kiedy będziecie mogli spotkać się z “Głową Rodziny” będzie mocno ograniczony. 

Z szacunku do Pana domu będą obowiązywać stroje wieczorowe. Ojciec Chrzestny potrafi docenić szyk i elegancję.  

Na naszej scenie zagra zespół, który powstał specjalnie po to żeby występować w naszym klubie - Vertigo Band, który poprowadzi wokalistka Natalia Szczypuła.

Skład: Piotr Treliński – gitara, Żenia Betliński – bas, Jan Chojnacki – trąbka, Dawid Opaliński – perkusja, Mateusz Witkowski – instrumenty klawiszowe, Karol Wieczorek – saksofon , Mateusz Leszczyński – saksofon.

W czasie wieczoru przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji i niespodzianek.


Ceny biletów

40 zł - I pula
50 zł - II pula
60 zł - III pula

Bilety
Sprzedaż zakończona.