EnglishEnglish
 
Vertigo Saturday Night Presents: Gwiazdy Polskiej Piosenki zaśpiewane przez Olę Turoń

Vertigo Saturday Night Presents: Gwiazdy Polskiej Piosenki zaśpiewane przez Olę Turoń

sob., 23 listopada 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na wieczór z utworami, które były wykonywane przez największe polskie wokalistki jak: Edyta Bartosiewicz, Kayah, Anna Maria Jopek i wiele innych. Koncert poprowadzi wrocławska wokalistka Ola Turoń razem z zespołem towarzyszącym. 

Ola Turoń - wokal
Hubert Radoszko - gitara
Kamil Pełka - kontrabas
Filip Laszuk - perkusja

Ola Turoń - od 4 roku życia występuje na scenie. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Oleśnicy. Ukończyła klasę skrzypiec oraz perkusji.

Jest laureatką kilku festiwali i konkursów wokalnych. Grand Prix podczas XIX Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu oraz II miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej. Swoje umiejętności wokalne szkoliła pod okiem Jacka Zameckiego oraz na wielu warsztatach wokalnych.Przez kilka lat występowała we wrocławskim chórze gospel Hand of God, w którym była również solistką. Współpracowała i nagrywała z hip-hopowymi artystami m.in. z Kabu&Majk i Nercotix, Antone, Zaraz

Występowała również w projektach muzycznych takich jak: Funk'n tronic jako chórzystka, Ale jazz band- wrocławski kwartet jazzowy, w którym była solistką oraz Fuckoffowski. Kilkukrotnie wystąpiła podczas Slot art festival. Jej głos można usłyszeć w czołówkach programów telewizyjnych m.in. w stacji TVN np. "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

Aktualnie związana z wrocławską sceną muzyczną. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.