EnglishEnglish
 
Jazzpospolita

Jazzpospolita
Vertigo Summer Jazz Festival

śr., 24 lipca 2019, 20:00

Wroclavia
ul. Sucha 1
50-086, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Koncert na dachu Wroclavii.
---
Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Zapraszamy na koncert na dach Wroclavii. Koncert odbędzie się w ramach cyklu koncertów VSJF 2019.

Jazzpospolita to jedno z ciekawszych zjawisk muzycznych na polskiej scenie. Zespół, który w ciągu 9 lat wydał 6 płyt i zagrał 300 koncertów, od początku na przekór nazwie wymykał się gatunkowym kwalifikacjom. Działając w czteroosobowym składzie – gitara, bas, klawisze, perkusja – Jazzpospolita wypracowała własne,

rozpoznawalne brzmienie i zdobyła liczną grupę fanów. Siłę Jazzpo – jak często o grupie mówią fani – stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. Połączenie jazzowych harmonii, rockowych brzmień i klubowej dynamiki powoduje, że Jazzpospolita zjednuje sobie zwolenników z bardzo różnych kręgów i z powodzeniem występuje nie tylko na klubowych koncertach, ale też na dużych festiwalach jazzowych (London Jazz Festival, Copenhagen Jazz Festival) i popowo-rockowych (Open’er, Męskie Granie).

Skład:

Stefan Nowakowski bas, db
Karol Domański dr
Łukasz Borowicki git
Michał Załęski pno

Bilety
Sprzedaż zakończona.