EnglishEnglish
 
Vertigo Tribute to Joe Cocker by Michał Bober

Vertigo Tribute to Joe Cocker by Michał Bober

czw., 6 lutego 2020, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

"Tribute to Joe Cocker" to koncert dedykowany pamięci zmarłemu w 2014 roku brytyjskiemu piosenkarzowi znanemu z takich przebojów jak m.in. "Up Where We Belong", "Unchain My Heart", "With a Little Help from My Friends", "N'Oubliez Jamais", "Could You Be Loved", "You Are So Beautiful" i wielu innych. W jego repertuarze oprócz autorskich utworów było także sporo coverów, które właśnie w jego wykonaniu okazywały się często lepsze od oryginałów i błyskawicznie stawały się międzynarodowymi hitami.

Cocker obdarzony był rozpoznawalnym, głębokim głosem z charakterystyczną chrypką, który wyróżniał go spośród wszystkich innych wykonawców. W swoim dorobku ma 23 płyty, nagrodę Grammy oraz Oscara za utwór "Up Where We Belong".

Zespół wystąpi w składzie:

Michał Bober - vocal
Anna Malek - backvocal
Monika Wiśniowska-Basel - backvocal
Karol Wieczorek - sax
Tomasz Jędrzejewski - piano
Piotr Sypień - bass
Piotr Treliński - guitar
Pan Tomasz Garbera - drums

Bilety
Sprzedaż zakończona.