EnglishEnglish
 
Voo Voo DOBRY WIECZÓR

Voo Voo "DOBRY WIECZÓR"

niedz., 9 października 2016, 18:00

sprzedaż zakończona
Opis

Koncert Voo Voo „Dobry Wieczór” w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Radio Wrocław zaprasza na koncert Voo Voo, na którym usłyszymy  kompozycje z 35-go albumu zespołu „Dobry Wieczór”.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski  kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta,  wokalista, producent muzyczny.

Każda z kolejnych płyt Voo Voo to niezwykła muzyczna podróżą ku różnym zakątkom świata rocka.  Tak też jest w przypadku płyty „Dobry Wieczór”.  Muzycy Voo Voo wybrali się w podróż daleką, bo aż do Azerbejdżanu. Stamtąd pochodzi i tam mieszka Alim Qasimov, który zaszczycił zespół Voo Voo, przyjmując zaproszenie do gościnnego udziału w ich najnowszych nagraniach. Wraz z Alimem Qasimovem, na płycie Voo Voo zaśpiewała także jego córka Fargana Qasimova.

Alim Gasimov był wielokrotnie nagradzany za swój unikatowy talent wokalny, w tym przez International Music Council UNESCO. Nagroda ta należy do najwyższych wyróżnień na Świecie, zarezerwowana jest dla najwybitniejszych Artystów.

Radio Wrocław gorąco zaprasza na znakomity koncert w wykonaniu świetnych, a przy tym doskonale się komunikujących muzyków.

źródło: materiały promocyjne organizatora. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.