EnglishEnglish
 
Voo Voo

Voo Voo

sob., 22 czerwca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na koncert Voo Voo w Pałacu w Gorzanowie, na którym to zespół zaprezentuje najnowsze wydawnictwo "Za niebawem"! 

Wojciech Waglewski wraz z zespołem odwiedzili już Gorzanów w zeszłym roku i to jak muzyka korespondowała z pałacowymi murami  sprawiło, że nowa płyta była doskonałą okazją by to powtórzyć. 

Singiel promujący płytę: https://www.youtube.com/watch?v=gX4rAWNZ7a8

Bilety dostępne są już dziś. Zapraszamy do ich zakupienia, gdyż ilość miejsc w Sali Antenatów jest ograniczona. Do zobaczenia w Pałacu :)

 


VOO VOO – NOWA PŁYTA „ZA NIEBAWEM”

Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty.  Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach. 

Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także  27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco. 

Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy. 

Aby zobaczyć teledysk kliknij tutaj: https://youtu.be/gX4rAWNZ7a8 

Bilety
Sprzedaż zakończona.