EnglishEnglish
 
VOO VOO

VOO VOO

sob., 23 marca 2019, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Znakomity zespół i premierowe piosenki z płyty „Za niebawem”, która ukaże się 15 lutego 2019 roku. Radio Wrocław zaprasza na koncert Voo Voo, który odbędzie się 23 marca o godz. 19:00. 

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze znakomitym efektem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata. Grupa powstała w 1985 r. w Warszawie, jej założycielem jest Wojciech Waglewski kompozytor, autor bardzo ciekawych metaforycznych tekstów, gitarzysta, wokalista, producent muzyczny.

Najnowszy album, który ukaże się niebawem,  Voo Voo nagrywa swoim stałym składzie. Produkcją, wraz z Wojciechem Waglewskim,  zajmuje się Emade – Piotr Waglewski. On też jak przy ostatnim albumie będzie miksował płytę.  Jak zapowiada lider zespołu, „nie zabraknie też niespodzianek, o których powiem później, albo wcale nie powiem, bo Państwo sami usłyszą”.  

Radio Wrocław gorąco zaprasza na znakomity koncert w wykonaniu świetnych, a przy tym doskonale się komunikujących muzyków.

Zapraszamy do posłuchania  i obejrzenia : https://www.youtube.com/watch?v=gX4rAWNZ7a8

Bilety
Sprzedaż zakończona.