EnglishEnglish
 
Waglewski i Łęczycki w Vertigo

Waglewski & Łęczycki w Vertigo

śr., 3 października 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert jest gwarancją miejsca siedzącego. Rezerwacja miejsc jest możliwa dla posiadaczy biletu VIP pod adresem: rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Waglewski & Łęczycki w Vertigo

Zapraszamy na wyjątkowy koncert. Tego repertuaru nie usłyszycie na żadnej płycie ani w żadnych mediach. Koncert Wojciecha Waglewskiego gitara , śpiew i Bartosza "Boruty"Łęczyckiego - harmonijka ustna. 

Zapraszamy serdecznie!

Akustyczny koncert Wojciecha Waglewskiego gitara , śpiew i Bartosza "Boruty"Łęczyckiego - harmonijka ustna. 

Wojciech Waglewski - założyciel i lider zespołu Voo Voo, twórca projektu Męskie Granie , gitarzysta, kompozytor, autor i producent muzyczny. Muzyk studyjny i producent wielu płyt. Współpracował z czołowymi artystami jazzowymi. Grał w takich zespołach jak "Bemibem", "Osjan", "Morawski Waglewski Nowicki Hołdys". 

Laureat Paszportu Polityki za działalność kompozytorską i producencką oraz za umiejętność łączenia muzyki różnych kultur.

Bartek "Boruta" Łęczycki - z wykształcenia socjolog (Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie). Ceniony nauczyciel gry na harmonijce diatonicznej i chromatycznej. Najlepszy Harmonijkarz w Polsce 2005r. oraz 2006r. (wg Czytelników kwartalnika "Twój Blues"). Współpracował z czołówką polskich muzyków bluesowych i jazzowych (np. Jarosław Śmietana, Piotr Baron, Mateusz Pospieszalski, Marcin Masecki, Mariusz Bogdanowicz, Artur Lesicki, Jacek Niedziela, Sławek Wierzcholski, Roman Puchowski, Piotr Biskupski). 

Ostatnio współpracuje z muzykami wywodzącymi się z hip-hopu Fiszem i Emade. W 2007r otrzymał platynową płytę za udział w projekcie "Maleńczuk & Waglewski - Koledzy".


Ceny biletów

59 zł - I pula
79 zł - II pula
109 zł - bilety VIP

*Posiadacze biletów biletów VIP mają możliwość rezerwacji konkretnych stolików pod adresem  rezerwacje@vertigojazz.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.