EnglishEnglish
 
Waglewski i Pospieszalski

Waglewski & Pospieszalski

czw., 15 lutego 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/ - w przypadku zakupu biletów VIP.

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Vertigo Jazz Club & Restaurant z okazji III urodzin zaprasza na koncert Waglewski & Pośpieszalski.

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. Waglewski tworzył różne duety. Kombinacja z Mateuszem to już układ klasyczny, dziś jednak koncertujący rzadziej. „Każdy nasz koncert w duecie jest nową przygodą, nowym niezwykłym wyzwaniem -mówi Waglewski - dlatego nie mamy przygotowanego stałego repertuaru. Wszystko dzieje się na miejscu, tu i teraz.

Dopiero wtedy decydujemy, co będziemy grać.” Podczas koncertu na pewno można będzie usłyszeć wykonania zarówno z „żelaznego kanonu Voo Voo” (m.in.: „Jak gdyby nigdy nic”, „Flota Zjednoczonych Sił”, „Bo Bóg dokopie”), jak i utwory instrumentalne, mniej znane – te z filmu, ze scen teatralnych. Duety Waglewskiego i Pospieszalskiego często przybierają charakter muzycznej improwizacji, cechuje je żywiołowa, pełna emocji atmosfera. Z pewnością takich wrażeń można się spodziewać i tym razem. Serdecznie zapraszamy!

Bilety

59 zł - I pula
79 zł - II pula
109 zł - bilety VIP (bilet gwarantuje miejsce przy stoliku blisko sceny)*

*Posiadacze biletów biletów VIP mają możliwość rezerwacji konkretnych stolików pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Bilety
Sprzedaż zakończona.