EnglishEnglish
 
Waglewski Fisz Emade

Waglewski Fisz Emade

pt., 30 września 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

Waglewski Fisz Emade w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Rodzinne trio z materiałem z płyty „Matka, Syn, Bóg” będzie można podziwiać już 30 września.

Ojciec Wojciech Waglewski – gitarzysta, kompozytor, wieloletni lider zespołu Voo Voo. Fisz Emade to z kolei bracia, Bartek i Piotr Waglewscy. Jako pierwsi wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka  jakość i zaangażowanie.

Jeśli spotykają się twórcze głowy Rodziny Waglewskich, będzie to muzyka, koło której nie można przejść obojętnie!

Waglewscy w wyjątkowy sposób mówią o sprawach ważnych, które dotyczą większości z nas, łącząc to z dojrzałą muzyką. Taki właśnie charakter ma płyta „Matka, Syn, Bóg”: dojrzały, bogaty w pomysły i poważny.

Płyta „Matka, Syn, Bóg” ukazała się 25 października 2013 i bardzo szybko trafiła na czołowe miejsca list sprzedaży. Kilka dni po premierze  singiel  promocyjny  pt.   „Ojciec” trafił na 1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego.  Jej producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego.  

źródło: materiały promocyjne organizatora 

Bilety
Sprzedaż zakończona.