EnglishEnglish
 
Walentynki w Starym Klasztorze: Imiela i Skrzypek

Walentynki w Starym Klasztorze: Imiela & Skrzypek

niedz., 14 lutego 2016, 19:00

sprzedaż zakończona
Opis

WALENTYNKI z rodziną IMIELÓW i SKRZYPKÓW w Starym Klasztorze!

Wszystkich zakochanych ( i nie tylko!) zapraszamy w walentynkowy wieczór 14 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert piosenek autorstwa Zosi i Konrada Imielów. To wyjątkowy projekt artystyczno-rodzinny angażujący dwa pokolenia wrocławskich artystów.

Ostatniego lata we wrocławskiej Mleczarni odbył się premierowy koncert z piosenkami Zosi i Konrada Imielów, który zgromadził tłumy publiczności i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Artyści postanowili poszerzyć skład muzyczny o Adama i Sebastiana Skrzypków i kontynuować koncertowanie. W takim składzie zobaczymy ich w Starym Klasztorze.

Adam Skrzypek i Konrad Imiela to osobowości scen muzycznych i teatralnych, których, szczególnie we Wrocławiu, nie trzeba nikomu przedstawiać. Adam - wybitny kontrabasista, aranżer, szef muzyczny Capitolu i Konrad - aktor, reżyser, wokalista, autor piosenek, scenariuszy, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. 

Obok nich ich utalentowane dzieci, które od niedawna funkcjonują z powodzeniem jako profesjonalni artyści – Zosia Imiela, tegoroczna maturzystka, klawesynistka, pianistka, wokalistka, autorka piosenek i Sebastian Skrzypek, znakomity perkusista coraz częściej pojawiający się w rozmaitych muzycznych składach. Artystów na scenie łączą niezwykłe więzi, długoletnia przyjaźń i związki rodzinne. Niewątpliwie przekłada się to na szczególny rodzaj muzycznego porozumienia, którego będą mogli doświadczyć widzowie i słuchacze w Starym Klasztorze. Wykonywane przez czwórkę artystów piosenki dotyczą uczuć, zatem koncert kwartetu IMIELA & SKRZYPEK wydaje się być idealną propozycją spędzenia emocjonującego wieczoru w Walentynki.

Przed  Państwem wystąpi zespół IMIELA & SKRZYPEK w składzie:

Zosia Imiela – piano, elektronika, głos
Konrad Imiela – gitary, djembe, elektronika, harmonijka ustna, głos
Adam Skrzypek – bas
Sebastian Skrzypek – perkusja

Bilety
Sprzedaż zakończona.