EnglishEnglish
 
Walentynkowe Wino-Granie: Mikromusic Acoustic Trio

Walentynkowe Wino-Granie: Mikromusic Acoustic Trio

sob., 14 lutego 2015, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Walentynkowe Wino-Granie razem z MIKROMUSIC!

 

Klub Muzyczny Stary Klasztor inauguruje we Wrocławiu cykl koncertowy "Wino-Granie", adresowany do koneserów muzyki oraz dobrego wina. W Walentynkową sobotę 14 lutego w Sali Gotyckiej usłyszymy MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO, akustyczną odsłonę znanego zespołu MIKROMUSIC.

MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO to część projektu Mikromusic.

Trio tworzą Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński oraz Robert Szydło.

Kameralna odsłona Mikromusic na 3 akustyczne instrumenty: gitarę, ukulele oraz kontrabasik poziomy umożliwia niesamowicie bliski kontakt z publicznością i klimatyczną atmosferę.

Natalia Grosiak

Wokalistka i piosenkopisarka. Stworzyła Mikromusic razem z Dawidem Korbaczyńskim. Jej głos gościł na nagraniach u Smolika i L.U.C-a. Na jednej scenie śpiewała między innymi z Renatą Przemyk. Ekolud i działaczka na rzecz zwierząt. Organizuje od lat z powodzeniem charytatywny koncert na rzecz bezdomnych zwierząt „Panny z Dobrych Domów”.

Dawid Korbaczyński

Gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty „Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach, czyli zespole znanego w całej Polsce kabaretu Neonówka. Pasjonat kina i pochłaniacz muzyki.

Robert Szydło

Ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu. Koneser kawy i wina. Miłośnik świętego spokoju.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.