EnglishEnglish
 
WBH (Wszyscy Byliśmy Harcerzami)

WBH (Wszyscy Byliśmy Harcerzami)

sob., 28 stycznia 2017, 20:00

Stara Piwnica
ul. Krupnicza 15
53-004, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

WBH, czyli Wszyscy Byliśmy Harcerzami w Starej Piwnicy!

„Krajka”, „Płonie ognisko” czy „Hej przyjaciele” w mocnej rockowej aranżacji?  Dlaczego nie! 

Zapraszamy 28 stycznia do klubu muzycznego Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15 na koncert zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami. Dobra zabawa przy znanych piosenkach gwarantowana!

W 2012 roku spotkało się kilku przyjaciół - muzyków rockowych postanawiając na nowo zaaranżować stare znane lubiane piosenki harcerskie i turystyczne. Z połączenia ostrych gitarowych riffów i dynamicznej perkusji powstała w tym samym roku płyta pt. „Trzy pióra” która bez specjalnego wsparcia radiowego i promocyjnego rozeszła się w całkiem niezłym nakładzie. Kilka lat później nagrali drugi  krążek pt. „Cztery żywioły”, którego premiera zaplanowana jest na 24 lutego 2017 roku. Wydawcą tej płyty jest Agencja Fonograficzna Polskiego Radia.

Dziś w składzie: Marcin Rzońca (voc), Daniel Konatowicz (voc, git), Robert Stolarek (git), Darek Krasnodębski (bass, voc) i Mirek Wójcik (dr) grają kilkadziesiąt  koncertów rocznie (byli m.in. na Przystanku Woodstock w 2013 roku, kilkukrotnie na warszawskich Juwenaliach, Międzynarodowym Zlocie Skautowym Intercamp w Nysie, Dniach Chorągwi Mazowieckiej, wielu festiwalach i przeglądach piosenki oraz imprezach w całej Polsce).

Każdy koncert jest ponadgodzinną wspólną zabawą – piosenki w nowej aranżacji, ale ze znanymi słowami i melodiami. Zawsze lub prawie zawsze pełne sale lub tłumne plenery. Jak będzie we Wrocławiu, przekonamy się już 28 stycznia w Starej Piwnicy - w końcu Wszyscy Byliśmy Harcerzami.

Bilety
Sprzedaż zakończona.