EnglishEnglish
 
Wieczór Flamenco w Vertigo: ProFLAMENCO Trio

Wieczór Flamenco w Vertigo: ProFLAMENCO Trio

niedz., 12 lipca 2020, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

ProFLAMENCO Trio to zespół wykonujący muzykę flamenco, połączoną z wpływami jazzu oraz etno. W jego skład wchodzą gitarzyści: Mateusz Górecki, Rainer Maria Nero i Jakub Niedoborek. Są oni jednocześnie wykładowcami międzynarodowej szkoły gry na gitarze o nazwie „ProFLAMENCO”.

Bilety na koncert nie są jednoznaczne z miejscem siedzącym przy stoliku. Aby dokonać rezerwacji miejsc w klubie zapraszamy na stronę: emenago.com/i/vertigojazz

Muzycy skupiają się głównie na prezentacji własnych kompozycji, a dodatkowo wykonują utwory czołowych przedstawicieli muzyki południowej Hiszpanii. W ich grze kluczowe jest zarówno zachowanie tradycji flamenco, jak również odkrywanie nowych tajemnic tej niezwykłej sztuki. Trio przenosi zatem gatunek do kolejnego, nowoczesnego wymiaru.

Indywidualne umiejętności i doświadczenie wykonawców przyczyniają się do uzyskania oryginalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Efekt ten jest osiągany m. in. przez wykorzystanie współczesnej harmonii oraz technik gry, licznych elementów improwizacji, czy poprzez użycie gitary elektrycznej. Koncert ProFLAMENCO Trio to czarująca dźwiękowa podróż, która zabiera słuchacza w magiczny świat flamenco.

Bilety
Sprzedaż zakończona.