EnglishEnglish
 
Wieczór z Gwiazdą: Giulio Boschetti

Wieczór z Gwiazdą: Giulio Boschetti

niedz., 18 września 2016, 19:00

sprzedaż wstrzymana
Opis

Giulio Boschetti - serca polskiej publiczności zdobył wcielając się w rolę Nabucco z opery G. Verdiego, którą podziwiali widzowie od Suwałk, Torunia, Warszawy po Opole, Zabrze i Kraków. Jeden z portali kulturalnych pisał o nim: „absolutnie podbił serca widowni zgromadzonej w Krakowskiej Filharmonii. Boski Giulio! Śpiewak przystojny, charyzmatyczny, o niebywałym barytonowym głosie oraz niebanalnych umiejętnościach aktorskich ...".

Od wielu lat współpracuje stale również z Tiroler Festspiele Erl, Teatro Lirico Sperimentale w Spoleto, Teatro Cervantes w Maladze. Z wielkim powodzeniem koncertuje również w Szwajcarii, Austrii i w Niemczech, gdzie przyciąga publiczność najsłynniejszych sal, jak Beethovenhalle (Bonn), Alter Oper (Frankfurt), a także słynnych filharmonii – Monachijska, Berlińska, Gewandhaus.

Tym razem wystąpi jako gwiazda wieczoru w towarzystwie dwóch pięknych sopranistek: Moniki Michaliszyn i Moniki Piechaczek. W programie bardziej lub mniej poważne hity z oper G. Verdiego, G. Rossiniego, G. Pucciniego, a także namiętne pieśni neapolitańskie. Solistom towarzyszyć będzie Roncole Verdi Orchestra pod dyrekcja cenionego dyrygenta Jerzego Salwarowskiego.

Giulio Boschetti Tour 2016 startuje już we wrześniu!

Bilety
Sprzedaż wstrzymana.