EnglishEnglish
 
Wielka Draka Dla Dzieciaka i Vertigo

Wielka Draka Dla Dzieciaka & Vertigo

pon., 2 grudnia 2019, 19:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po zakończeniu sprzedaży online bilety na wydarzenie będą dostępne również przed wejściem do klubu w dniu wydarzenia.
Opis

Panie i Panowie! 

Mamy zaszczyt zaprosić Was na Koncert Charytatywny organizowany w ramach XIV Wielka Draka dla Dzieciaka - projektu tworzonego przez studentów, którzy w życiu kierują się bezinteresowną pomocą dla tych najbardziej potrzebujących. 

Tego wieczoru będziecie mogli usłyszeć Wroclavia Quartet, który zaczaruje Was swoją muzyka i przeniesie w świat pełen pięknych dźwięków. Ale to nie wszystko! Na scenie wystąpi także Michał Hadasik & Friends.

Całe wydarzenie odbywać się będzie w Vertigo Jazz Club & Restaurant. To najlepszy wrocławski klub i restauracja, gdzie raj odnajdzie każdy wielbiciel muzyki jazzowej. To dom muzyki, gdzie każdy jej miłośnik czuje się jak u siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na organizowane tam koncerty i wystawy nie tylko w dzień naszego koncertu! 

Zapraszamy do zakupu biletów! Wkrótce podamy więcej informacji, jak można to zrobić! 

———————————————

Fundacja Polsat  już po raz czwarty współpracuje z Wielka Draka dla Dzieciaka, dzięki czemu możemy w trakcie tej edycji wspierać 13-letnią Martynkę. Dziewczynka w wieku 5-lat straciła wzrok, a jedyna szansa na odzyskanie wzroku jest przeszczep komórek macierzystych. Koszt jednego takiego zabiegu to około 12 tysięcy złotych, a Martynka musi przejść jeszcze 10 takich! 

Podczas Koncertu odbędą się licytacje oraz zbiórka pieniędzy, abyśmy mogli wspólnie dołożyć cegiełkę do leczenia Martynki. 

Jeśli już teraz chcecie pomóc Martynce, to zachęcamy do przelewania datków na specjalnie utworzone konto: 

nr: 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555
tytuł: Martyna Franiak 7139
odbiorca: Plus Bank S.A.  "


Ceny biletów

30 zł - bilet normalny
15 zł - bilet ulgowy (dla studentów)

Bilety
Sprzedaż zakończona.