EnglishEnglish
 
Winter Songs of Frank Sinatra by Natalia Świerczyńska

Winter Songs of Frank Sinatra by Natalia Świerczyńska

czw., 28 grudnia 2017, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Frank Sinatra zaśpiewany przez Kobietę? Czemu nie! Natalia Świerczyńska zaprasza na koncert gdzie będzie można usłyszeć takie przeboje jak White Christmas, Jingle Bells czy Santa Claus is Coming to Town a na bis np Fly me to the Moon.

Sebastian Skrzypek – perkusja,
Wojciech Judkowiak – kontrabas,
Mateusz Urbaniak – perkusja,
Dawid Kostka – gitara

 

Natalia Świerczyńska i zimowe piosenki Sinatry

Frank Sinatra był jednym z najbardziej znanych piosenkarzy i aktorów amerykńskich XX wieku. Spopularyzował takie przeboje jak „My Way”, „I’ ve Got It Under My Skin”, „New York , New York”, „Love and Marriage”, „Strangers In The Night”, „Let it Snow”, „The First Noel” czy „Jingle Bells”. 

Pamiętamy go z takich filmów jak „Stąd do wieczności”, „Wyższe sfery” czy „Przeżyliśmy wojnę”. Dziś jego piosenki śpiewa cały świat. I właśnie piosenki świąteczne Franka Sinatry usłyszymy w Vertigo na koncercie „Winter Songs Of Frank Sinatra”. Zaśpiewa je Natalia Świerczyńska absolwentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie Janusza Szroma. 

Pamiętamy ją także z udziału w drużynie Edyty Górniak podczas VI Voice of Poland. Razem z nią pojawią się gitarzysta Dawid Kostka, również absolwent jazzu i muzyki roz-rywkowej poznańskiej Akademii Muzycznej w klasie Konrada Zemlera. Jest on lauretem nagrody dla najlepszego instrumentalisty XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni oraz nagrody Ery Jazzu. Pianista Mateusz Urbaniak to też absolwent jazzu i muzyki rozrywkowej w klasie Wojciecha Olszewskiego, basista Wojciech Judkowiak to absolwent Syddansk Musikkonserva-torium w Odense, a perkusista Sebastian Skrzypek studiuje jazz i muzykę rozrywkową w Poznaniu.

Bilety
Sprzedaż zakończona.