EnglishEnglish
 
Wojtek Kiełbasa - New i Old Premiere

Wojtek Kiełbasa - New & Old Premiere

czw., 25 stycznia 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem rezerwacje@vertigojazz.pl

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Wojtek Kiełbasa New & Old Premiere

Zapraszamy na koncert, który poprowadzi wrocławski gitarzysta i wokalista Wojtek Kiełbasa. Przedstawi repertuar ze swojej debiutanckiej płyty i standardy muzyczne, które często wykonuje na Wrocławskim Rynku.

--------

25 stycznia zapraszamy Was na niesamowity wieczór z dźwiękami gitary akustycznej.

Mimo skojarzeń o subtelności i delikatności, jakie gitara akustyczna bez wątpienia nasuwa, koncert ten będzie okazją, żeby przekonać się o nieposkromionej energii, która może z tego instrumentu wypłynąć.

Wystąpi przed Wami Wojtek Kiełbasa w programie "New'n Old".

Jest to osoba, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę we Wrocławiu. Młody artysta, który swoją przygodę z gitarą zaczął około 8 lat temu, występuję nie tylko w różnorakich klubach, ale również zachwyca ludzi występami na wrocławskim rynku.

Program "New'n Old" będzie m.in. skupiał muzykę, która od lat inspirowała Wojtka na jego muzycznej drodze. Nie zabraknie utworów Eda Sheerana, Johna Mayera, zespołu Coldplay, nie zabraknie również ukłonu w strone klasyki - Erica Claptona czy Johna Lennona, ale dla słuchaczy jedną z najbardziej wyjątkowych atrakcji będzie możliwość wysłuchania jego autorskiego materiału, który powstawał na przestrzeni ostatnich miesięcy! Wynikiem przygotowań jest wydana właśnie płyta pod tytułem "Relacje", która dla chętnych będzie dostępna w dniu koncertu.

Koncerty Wojtka bez wątpienia cechuje wspaniały kontakt z publiką i charyzma na scenie, więc nie może Was tam zabraknąć!

Przyjdźcie, a przeżyjecie jeden z lepszych i najbardziej niespodziewanych wieczorów w życiu!

Bilety
Sprzedaż zakończona.