EnglishEnglish
 
wROCK for Freedom - Legendy rocka: ORGANEK, RIVERSIDE, FISZ EMADE TWORZYWO

wROCK for Freedom - Legendy rocka: ORGANEK, RIVERSIDE, FISZ EMADE TWORZYWO

pt., 1 września 2017, 17:00

sprzedaż zakończona
Opis

Festiwal wROCK for Freedom na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

1 września w Centrum Historii Zajezdnia zagrają dobrze znani, nie tylko wrocławskiej publiczności, bracia Waglewscy, czyli FISZ EMADE TWORZYWO, tegoroczny laureat Fryderyków ORGANEK oraz święcący tryumfy na arenie międzynarodowej zespół RIVERSIDE.
Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku.
Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach z dbałością o stroje, instrumenty i brzmienie z epoki "gigantów rocka". 2 września zagra również rockowa legenda z Wrocławia - LECH JANERKA

Rezerwujcie czas na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

Zagrają:

ORGANEK
RIVERSIDE
FISZ EMADE TWORZYWO


Poglądowy plan festiwalu
Poglądowy plan festiwalu Wrock For Freedom 2017

Bilety:

- stojące 40zł (50zł w dniu festiwalu)
- siedzące 60zł (70zł w dniu festiwalu)

źródło: materiały promocyjne organizatora
Bilety
Sprzedaż zakończona.