EnglishEnglish
 
Wrock For Freedom - Legendy Rocka: Perfect, Dżem

Wrock For Freedom - Legendy Rocka: Perfect, Dżem

sob., 29 sierpnia 2015, 17:30

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
51-618, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

PERFECT i DŻEM zagrają na wROCK for Freedom 2015!

Ulubione przez publiczność polskie gwiazdy PERFECT oraz DŻEM wystąpią 29 sierpnia we Wrocławiu!

Tradycyjna już impreza wROCK for Freedom organizowana z okazji rocznicy powstania NSZZ Solidarność  odbędzie się w tym roku wyjątkowo w innym miejscu.

Z powodu prac remontowych w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, w której przygotowywane jest otwarcie Muzeum Solidarności, koncert LEGENDY ROCKA odbędzie się w Hali Stulecia, a imprezy towarzyszące na lubianej przez wrocławian i turystów Pergoli.

W sobotnim koncercie w Hali Stulecia wezmą udział dwie legendy polskiej sceny rockowej, będące równolatkami Solidarności. 

Zespół Perfect, którego korzenie nierozerwalnie związane są z ruchem Solidarności,  świętuje w tym roku swoje 35. urodziny, a zespół Dżem swoją 35. rocznicę obchodził w roku ubiegłym.

Wrocławski festiwal wROCK for Freedom stał się jedną z najważniejszych imprez kończących letni sezon koncertów w Polsce.  Tradycyjna już impreza gromadzi co roku tysiące fanów z wszystkich pokoleń i zawsze gwarantuje świetną zabawę przy przebojach legend rocka.

Na sierpniowym  koncercie nie zabraknie takich utworów Perfectu jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Niewiele ci mogę dać", "Ale wkoło jest wesoło" oraz nowszych jak "Raz po raz (straszą nas)" albo "Czy to ja". 

Cała Hala Stulecia zaśpiewa również wspólnie największe hity Dżemu jak: „Whisky”, „Wehikuł Czasu”, „Sen O Victorii”,” List Do M.” czy „Czerwony Jak Cegła”.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.