EnglishEnglish
 
Wrockfest: Gaba Kulka Bye Rabbit 2013

Wrockfest: Gaba Kulka "Bye Rabbit" 2013

czw., 14 marca 2013, 20:00

Klub Firlej
ul. Grabiszyńska 56
53-504, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Uprzejmie informujemy, iż koncert Gaby Kulki w dniu 14 marca odbędzie się w klubie Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56, a nie, jak wcześniej planowano, w klubie Alibi.
Opis

 

Gaba Kulka „Bye Rabbit” 2013 - koncert pożegnalny płyty "Hat, Rabbit"

 

Gaba Kulka, jedna z najciekawszych osobowości polskiej sceny muzycznej, wystąpi 14 marca na scenie wrocławskiego klubu Alibi, po raz ostatni prezentując pełny materiał z przebojowego albumu "Hat, Rabbit".

Rok 2012 upłynął jej pod znakiem albumu The Saintbox, napisanego i nagranego z Olem Walickim, ale i dalekich podróży muzycznych (od Kolonii, przez Kijów po Tajpej), nawiązywaniu nowych muzycznych przyjaźni i kontynuacji tych starych (EP z zespołem Baaba).

Jednak po niemal czterech latach intensywnej pracy, jakie dzieli Gabę od przełomowego w jej dorobku albumu "Hat, Rabbit", artystka postanowiła podsumować pewien muzyczny etap. Od 2009-go roku Gaba wydała w różnych artystycznych konfiguracjach pięć albumów studyjnych, a płyt na których pojawiła się gościnnie było niemal dwa razy tyle.  Dlatego w 2013 roku ma zamiar zwolnić tempo i zebrać pomysły na długo wyczekiwaną, kolejną autorską płytę.

Zanim jednak to nastąpi, oficjalnie zamknie "sezon na królika". W lutym i marcu rusza ze swoimi muzykami w trasę po Polsce, by po raz ostatni skoncentrować się na repertuarze z "Hat, Rabbit". Pojawią się między innymi w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Toruniu, Olsztynie, Łodzi, Łowiczu i Zakopanem. Trasie towarzyszyć będą niecodzienne atrakcje: z pomocą technologii Google Hangouts artystka spotka się z fanami na zaimprowizowanych internetowych koncertach. Zapowiada również udział gości-niespodzianek. Pierwszy koncert 10 lutego w Krakowie - będzie nagrywany! 

Bilety:
35 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.