EnglishEnglish
 
Wrockfest: Hey

Wrockfest: Hey

niedz., 12 lutego 2012, 19:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Hey zagra w Eterze!

Dobra wiadomość dla wielbicieli talentu Katarzyny Nosowskiej . Po znakomicie przyjętym koncercie promującym solową płytę „8” w listopadzie 2011, czas na koncert zespołu Hey.

Artyści wystąpią przed wrocławska publicznością 12 lutego w klubie Eter i będzie to jeden z nielicznych wiosennych koncertów zespołu, radzimy więc pospieszyć  się z kupnem biletu.

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych. Od 1992 roku ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej, szybko zjednały sobie publiczność. 

Pierwsza płyta Hey`a „Fire”, wydana w 1993 roku jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Kolejne studyjne wydawnictwa Hey`a to” Ho!” (1994), „Heledore” (1995), a także „?” (1995), uznawana przez wielu fanów za najlepszy album w historii grupy.

Wśród wielu nagród, jakie zespół otrzymał, muzycy bardzo sobie cenią „Złotego Bączka”, którego otrzymali na Przystanku Woodstock za najlepszy koncert na festiwalu w 2004 roku – wyboru dokonali uczestnicy imprezy. Warto również wspomnieć, że Hey i Katarzyna Nosowska są najczęściej nominowanymi artystami w historii nagród „Fryderyk”, a zdobyli ich w sumie aż dwadzieścia trzy!

źródło: materiały promocyjne organizatora
foto: Tomasz Milewski  

Bilety:
47 zł – do 15.01
52 zł - przedsprzedaż
57 zł - w dniu koncertu
65 zł - balkon

Bilety
Sprzedaż zakończona.