EnglishEnglish
 
Wrockfest: Jelonek

Wrockfest: Jelonek

czw., 12 stycznia 2012, 20:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Jelonek promuje nowa płytę we Wrocławiu

Koncertu promocyjnego nowej płyty będzie mieli okazję wysłuchać już 12 stycznia klubie Eter. Na koncercie nie zabraknie również starych i sprawdzonych numerów z repertuaru Jelonka.

Skrzypek znany ze współpracy z Hunter czy Ankh  zatytułował nowy krążek „Revenge”. Płyta Jelonka  powstała w Studio Izabelin C Sonus z Andrzejem Karpem jako współproducentem. Muzycznie i aranżacyjnie płyta nawiązuje do pierwszego krążka artysty, jednak klimat jest bardziej mroczny i drapieżny.

Sam Jelonek mówi tak: „Obok mentolowego metalu i hałd hard rocka dużo za dużo nawiązań do muzyki klasycznej, zwłaszcza epoki romantyzmu i skrobi ziemniaczanej, pomieszane z punkowym "pazurem" a także.... plewienie ogródka, aranżacja wnętrz magazynowych oraz produkcja słoików.... i to wszystko na roznośniku audio CD (uwaga! - okładka gratis!!). Wśród muzyków biorących udział w jelonkowatych nagraniach znajdziecie krwawych najeźdźców, mrocznych księciuniów piwnicznych, radosne zombi i pospolitych kosmitów kretopalczastych. Muzycznie płyta zapowiada się dojrzalsza, dorodniejsza, domorosła i z dogodniejszym dojazdem oraz małym placem zabaw. Jest dużo ponurych i markotnych plum plum, bam bam, zygu zygu, pisku pisku, dży dżyrydży oraz jedno nieobliczalne barruuum!" 

Album Jelonka „Revenge” ukazał się na rynku dzięki firmie Mystic Production.

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:

29 zł – pierwsze 300 szt.
35 zł – przedsprzedaż,
40 zł – w dniu  koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.