EnglishEnglish
 
Wrockfest: Lao Che

Wrockfest: Lao Che

śr., 3 kwietnia 2013, 20:00

Klub Alibi
ul. Grunwaldzka 67
Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Uprzejmie informujemy iż z powodu przedłużających się do końca kwietnia prac remontowych w klubie ETER zmuszeni jesteśmy przenieść koncert zespołu Lao Che 3.04.13 z klubu Eter do klubu Alibi, ul. Grunwaldzka 67.

Zakupione bilety zachowują ważność.
Opis

 

WROCKfest.pl zaprasza 3 marca do klubu Eter na koncert Lao Che promujący ich najnowsze wydawnictwo.

Podczas koncertu usłuszymy materiał z najnowszej płyty zespołu  "Soundtrack", która ukazała się w październiku, a także utwory z poprzednich albumów. Producentem odpowiedzialnym za brzmienie nowego materiału jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy.

Po płycie "Prąd stały/prąd zmienny" zespół zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową postanowił przygotować płytę, która dzięki swojej różnorodności i

koncepcji stanowiłaby autorski „Soundtrack". W trakcie pracy nad płytą w otoczeniu zespołu pojawił się filmowy zespół producencki, który po wysłuchaniu wersji demo albumu zaproponował realizację filmu, którego scenariusz opierałby się na muzyce i tekstach Lao Che. W trakcie produkcji filmu okazało się, że z powodów niezależnych od zespołu, a także kłopotów technologicznych osób odpowiedzialnych za stronę filmową projektu, do dziś nie udało się sfinalizować tego pomysłu.

Prace nad płytą toczyły się jednak niezależnie od ekipy filmowej, więc muzycy wrócili do pierwotnego pomysłu na album. Podobnie jak przy poprzednich płytach zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, nie zważając na sztywne ramy gatunków. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu - rock, funk, elektronika, hiphop, którą dopełniają liryczne kompozycje oraz improwizacje.

Źródło: Wrockfest
Bilety:
35zł - pierwsze 200szt.
40zł - przedsprzedaż
45zł - w dniu koncertu

50zł - miejsca siedzące (balkon) 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.