EnglishEnglish
 
Wrockfest: Maria Peszek

Wrockfest: Maria Peszek

sob., 17 listopada 2012, 18:00

Eter Club
ul. Kazimierza Wielkiego 19
50-077, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

MARIA PESZEK – koncert promocyjny nowej płyty “Jezus Maria Peszek” !

Po ponad rocznej przerwie Maria Peszek powraca na polską scenę muzyczną! We Wrocławiu zobaczymy ją w akcji już 17 listopada w klubie Eter.

Tej Artystki nikomu nie trzeba przedstawiać, najpierw jako “Miasto Mania”, potem “Maria Awaria”, teraz “Jezus Maria Peszek”,  ale zawsze charyzmatyczna, żywiołowa i bezkompromisowa!

Trzeci album Jezus Maria Peszek (premiera 03.10.2012), jak mówi artystka, jest rzeczą bardzo osobistą, mocną, brutalną i piękną. Nowa płyta jest rewoltą, także dla samej Marii, która tym razem współkomponowała i współprodukowała album. 

Maria Peszek przyzwyczaiła nas do kontrowersji. Jak będzie tym razem?  Na nowej płycie nie ma żadnego brzydkiego słowa, nie ma też nawet słowa o seksie… A jednak to właśnie ten album wydaje się być najbardziej przejmujący i bezkompromisowy. 

Mówi się, że trzecia płyta to prawda o artyście. Dla Marii ta płyta jest niewątpliwe najważniejsza. Współautorem muzyki i producentem płyty jest Michał FOX Król.

"Z Foxem pracujemy od wielu lat, ale długo dojrzewaliśmy do tego żeby wspólnie zrobić całą płytę.Ta praca okazała się dla nas dużo ciekawszą i bardziej niesamowitą przygodą niż mogliśmy przypuszczać."

Nowa płyta to także nowe koncerty. Premierowy materiał ma w sobie fantastyczny potencjał, a energia koncertowa to żywioł Marii i jej zespołu!

Bilety:
37zł - pierwsze 200 szt.
45zł - przedsprzedaż
50 zł -w dniu koncertu

60zł - miejsca siedzące (balkon)

Bilety
Sprzedaż zakończona.