EnglishEnglish
 
Wrockfest: Mela Koteluk

Wrockfest: Mela Koteluk

niedz., 10 marca 2013, 20:00

Klub Alibi
ul. Grunwaldzka 67
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Mela Koteluk – „dziewczyna ze spadochronem” - zagra w Alibi!

 

Jedna z najciekawszych artystek zdobywająca przebojem polską sceną muzyczną, Mela Koteluk,  wystąpi we wrocławskim klubie Alibi 10 marca 2013 r.

Mela, a właściwie Malwina Koteluk,  jest  wokalistką i autorką tekstów znaną publiczności z piosenki „Spadochron”, która zawojowała listy przebojów polskich rozgłośni radiowych.

Urodziła się w Sulechowie, z wykształcenia jest kulturoznawcą.

Mela od szesnastego roku życia mieszka w Warszawie. Pierwsze kroki stawiała miedzy innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej Pamiętajmy o Osieckiej, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa Czy to jest kochanie, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych Śpiewajmy Poezje czy Festiwalu Artystycznym Młodzieży Akademickiej.

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Gaba Kulka czy grupa Scorpions (wystąpiła z nimi między innymi w Royal Albert Hall).

W maju 2012 roku nakładem EMI Music Poland ukazał się jej debiutancki album „Spadochron”. Kompozycje z tej płyty są stałą pozycją na play-listach w mediach, często można je usłyszeć w Radiowej Trójce i Eska Rock. Utwór „Dlaczego drzewa nic nie mówią” dostał się do finału konkursu „Wow! Music Award” organizowanego w ramach Orange Warsaw Festival.

Mela Koteluk wystąpiła z zespołem na tegorocznym Opener Festiwal w Gdyni, Festiwalu Seven w Węgorzewie oraz licznych koncertach w całej Polsce doskonale przyjmowanych przez publiczność.

We Wrocławiu Mela pojawi się z zespołem w składzie:

Mela Koteluk – śpiew
Tomasz Krawczyk – gitary
Miłosz Wośko – instrumenty klawiszowe
Kornel Jasiński – gitara basowa
Robert Rasz – perkusja
Ola Chludek – chórki

Bilety
Sprzedaż zakończona.