EnglishEnglish
 
wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE 35-lecie zespołu

wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE 35-lecie zespołu

sob., 2 grudnia 2017, 20:00

Akademia Club
ul. Grunwaldzka 67
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

T.LOVE – 35-lecie zespołu w Akademia Club!

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca do Wrocławia  z okrągłym jubileuszem! Już 2 grudnia formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z wrocławską publicznością swoje 35-lecie. Koncert odbędzie się w Akademia Club przy ul. Grunwaldzkiej 67 we Wrocławiu.

Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty "T.Love", która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.
Warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż jak wieść niesie, zespół T.Love planuje zrobić dłuższą przerwę w koncertowaniu.

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.
Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety:
50zł - do 15.09.2017
55zł - przedsprzedaż
60zł - w dniu koncertu

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety
Sprzedaż zakończona.