EnglishEnglish
 
wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE 35-lecie zespołu

wROCKfest.pl prezentuje: T.LOVE 35-lecie zespołu

pt., 1 grudnia 2017, 20:00

Akademia Club
ul. Grunwaldzka 67
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

35-lecie zespołu T.LOVE  - dodatkowy koncert!

W związku z ogromnym zainteresowanie publiczności zapraszamy na dodatkowy koncert T.LOVE we Wrocławiu! Koncert odbędzie się 1 grudnia w klubie Akademia przy ul. Grunwaldzkiej 67 (w miejscu dawnego klubu Alibi).

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca do Wrocławia  z okrągłym jubileuszem! Formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z wrocławską publicznością swoje 35-lecie.Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty "T.Love", która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż jak wieść niesie, zespół T.Love planuje zrobić dłuższą przerwę w koncertowaniu.

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock'n'rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów - tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety:

55 zł - przedsprzedaż
60 zł - w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.