EnglishEnglish
 
wROCKfest.pl prezentuje: The Rumjacks, The Offenders

wROCKfest.pl prezentuje: The Rumjacks, The Offenders

śr., 24 października 2018, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

The Rumjacks - gwiazda celtyckiego punk rocka zagra w Starym Klasztorze!

wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert z okazji X-lecia zespołu The Rumjacks z Australii!

Ulubieńcy folk-punkowej publiczności zagrają 24 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze i promować będą swoją najnowszą płytę. Wraz z nimi na scenie Starego Klasztoru pojawi się,  pochodzący z Włoch, szalony zespół The Offenders, który również zaprezentuje swój najnowszy krążek.

The Rumjacks to grupa założona w 2008 roku w Sydney. Australijska kapela wykonuje muzykę z pogranicza klimatów punk rocka oraz celtyckiego folku. Skład zespołu tworzy 5 muzyków, a całym kwintetem dowodzi wokalista Frankie McLaughlin, który oprócz śpiewania pogrywa również na paru instrumentach, między innymi na flecie i gitarze. Utwory grupy są skoczne i po brzegi wypełnione masą pozytywnej energii. Ze spokojem można ich porównywać z takimi bandami jak Flogging Molly, czy Dropkick Murphys. Rumjacksi posiadają na swoim koncie 3 długogrające krążki: Gangs of New Holland, Sober & Godles oraz wydany w zeszłym roku Sleepin' Rough, a najbardziej kultowym kawałkiem kapeli jest An Irish Pub Song, który w serwisie YouTube został już odtworzony ponad 40 milionów razy!

Zespół wystąpił w naszym kraju już niejednokrotnie. W  2015 r zaliczył polski debiut na scenie Jarocina, a rok później dał genialne show na Dużej Scenie 22 Przystanku Woodstock.

Latem  2018 r. The Rumjacks wzbudzili entuzjazm publiczności na Cieszanów Rock Festiwal, teraz czas na koncert we Wrocławiu!

The Offenders powstało we Włoszech pod koniec 2005 roku. Kiedy wydali swój pierwszy długogrający album „Hooligan Reggae“, nie mieli pojęcia, że zostanie on klasyką na europejskiej, podziemnej scenie ska. Szybko zaczęli dostawać mnóstwo propozycji koncertowych. Wtedy też podpisali pierwszy poważny kontrakt z wytwórnią Grover Records (która wydała „Action reaction“ w 2009 roku) i przeprowadzili się do Berlina. Tak zostało do dziś. Ich nowy wydawca - Destiny Records też jest z Berlina.


Ceny biletów

Miejsca stojące:

50 zł - I pula
60 zł - II pula

Miejsca siedzące:

75 zł - balkon

Bilety
Sprzedaż zakończona.