EnglishEnglish
 
Wrockfest: Raz Dwa Trzy i Spitfire

Wrockfest: Raz Dwa Trzy & Spitfire

śr., 13 marca 2013, 20:30

Klub Alibi
ul. Grunwaldzka 67
Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, iż koncert zespołu RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE zaplanowany na 13.03.13 w klubie ETER odbędzie się w klubie ALIBI przy ul. Grunwaldzkiej 67. Zmiana miejsca spowodowana jest pilnymi pracami remontowymi, które muszą zostać przeprowadzone w klubie Eter.

Przepraszamy za niedogodności związane z przeniesieniem koncertu. Zakupione bilety na miejsca siedzące i stojące zachowują ważność.
Opis

 

RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE –  nowe, klubowe brzmienie zespołu

 

Zespół Raz, Dwa, Trzy rusza w trasę koncertową, podczas której odsłoni swoje nowe muzyczne oblicze.

Na koncercie 13 marca we wrocławskim klubie Eter, usłyszymy przearanżowane utwory z repertuaru Raz, Dwa, Trzy, które wspólnie ze Spitfire zagrane zostaną w całkiem nowym odmienionym brzmieniu.

Raz Dwa Trzy to klasyka. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem... A dziś, jako zespół o ugruntowanej pozycji na rynku, chętnie zapraszają młodszych kolegów do współpracy, dając im możliwość przebicia się na polskim rynku muzycznym. I tak swoje 20-lecie świętowali wraz z grupą Dagadana, a na Męskim Graniu wystąpili ze SPITFIRE. Stąd zrodził się pomysł na wspólną trasę koncertową.

SPITFIRE to powołany przez Pierre'a oraz Tadeusza Abrahama Kulasa twór muzyczny, który ma zintegrować ich wspólne artystyczne fascynacje. Obaj są częścią dziesiątków różnorodnych, często skrajnie odmiennych projektów. Grali już chyba wszystko: od jazzu, muzyki klubowej, po realizacje radiowe, teatralne czy kabaretowe. Bawią się stylistykami, z uporem trzęsą konwencjami, aby wydobyć z nich esencję i przelać do nowej formy, nadać jej inny wymiar.Żonglują dźwiękami żywych instrumentów i elektronicznymi brzmieniami.

Podczas Męskiego Grania 2012 projekt RAZ, DWA, TRZY & SPITFIRE został po raz pierwszy zaprezentowany publicznie i zebrał bardzo pozytywne oceny zarówno u krytyków jak i słuchaczy.

Bilety:
39 zł – pierwsze 300 szt.
45 zł – przedsprzedaż
50 zł – w dniu koncertu

Bilety
Sprzedaż zakończona.