EnglishEnglish
 
Wrockfest: Raz Dwa Trzy - Symfonicznie

Wrockfest: Raz Dwa Trzy - Symfonicznie

niedz., 11 marca 2012, 19:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

RAZ, DWA, TRZY - SYMFONICZNIE - koncert we Wrocławiu

Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny muzycznej, świętujący niedawno 20-lecie działalności, zaprezentuje swoje największe przeboje w niecodziennych aranżacjach. Wzorem innych wielkich sceny rockowej: Metalliki czy Stinga, a na naszym rodzimym podwórku Dżemu czy Perfektu, grupa Raz, Dwa, Trzy wystąpi w specjalnym  programie z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrekcją Michała Nesterowicza. 

Koncert RAZ, DWA, TRZY - SYMFONICZNIE odbędzie się 10 marca we wrocławskiej hali Orbita, w której występowali już Bobby McFerrin, Pat Metheny czy Diana Krall.

Grupa Raz, Dwa, Trzy powstała w 1990 roku, założona przez Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka. Już w następnym roku wychodzi jej debiutancka płyta pt. "Jestem Polakiem”, a w 1992 roku kolejna, zatytułowana "To ja”. Później w odstępie dwóch lat albumy "Cztery” i "Sufit”.

Wkrótce wyszły kolejne płyty, a w 2002 roku ukazał się album zatytułowany "Czy te oczy mogą kłamać”, który zawiera piosenki zarejestrowane podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce. Znalazły się na nim piosenki Agnieszki Osieckiej w interpretacji zespołu i okazały się hitem.

Grupa nagrała kolejną płytę w oparciu o klasykę polskiej piosenki – to był album zatytułowany "Młynarski”. W ubiegłym roku wydany siódmy album pt. "SkąDokąd” uzyskała status platynowej płyty. Mimo upływu lat grupa nie tylko nagrywa wciąż nowe płyty, lecz także zaskakuje ciekawą interpretacja utworów "starych”, a te w ich wykonaniu okazują się przebojami. Tak właśnie było z piosenkami Osieckiej czy Młynarskiego. Wyróżnieni m.in. Fryderykiem, nagrodami Zespół Roku, Płyta Roku, czy Fenomen Roku, by użyć słów Młynarskiego "robią swoje”.

źródło: materiały promocyjne organizatora

Bilety:

120 zł – I miejsca,
90 zł – II miejsca, 
70 zł – III miejsca, 
50 zł – IV miejsca, 
35 zł – wejściówki (studenci i uczniowie)

Bilety
Sprzedaż zakończona.