EnglishEnglish
 
WrocLove Fest 2019: Miuosh - Kobiety

WrocLove Fest 2019: Miuosh - Kobiety

pt., 8 marca 2019, 20:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Premiera projektu " Miuosh - Kobiety."  8 marca we Wrocławiu!

W ramach specjalnej odsłony WrocLove Fest 2019 zapraszamy do Wrocławia na premierowe wykonanie projektu MIUOSH - KOBIETY. 

8 marca w hali Orbita,  na jedynym koncercie w Polsce, w towarzystwie Miuosha i  FDG. Orkiestry,  zaśpiewają  Mela Koteluk, Daria Zawiałow,  Justyna Święs, Paulina Przybysz,  Daria Ryczek,  Kasia Golomska z zespołu Lilly Hates Roses...  A to jeszcze nie koniec wspaniałych wokalistek!

Rezerwujcie czas, info o biletach wkrótce!

MIUOSH - KOBIETY. 

Pisał o nich, pisał z nimi, występował i nagrywał. Jego muzyka i teksty często mówią o konstrukcji świata opartej właśnie o nie. Ich utwory go inspirowały, imponowały mu, a teraz część z nich dorwał we własne ręce i podczas specjalnego projektu koncertowego połączy je w niepowtarzalny sposób z własną twórczością. Jak zawsze łamiąc wszelkie stereotypy, przekraczając granicę i nie patrząc na przyjęte formy... Wyobraźcie sobie numery, które przez ostatnie 20 lat w dużej mierze definiowały polską muzykę, zagrane na żywo przez ich autorki, w nowych aranżacjach i z inną energią, w asyście katowickiego rapera i producenta razem z jego FDG. Orkiestrą. To właśnie niesie ze sobą projekt MIUOSH - KOBIETY. 


Ceny biletów

Miejsca siedzące:

150 zł - kategoria I
120 zł - kategoria II

Miejsca stojące:

90 zł - płyta (za miejscami siedzącymi)

Bilety
Sprzedaż zakończona.