EnglishEnglish
 
WrocLove Fest 2019: Tribute to Woodstock 1969

WrocLove Fest 2019: Tribute to Woodstock 1969

pt., 14 czerwca 2019, 20:00

sprzedaż zakończona
Opis

Tribute to Woodstock 1969 w Starym Klasztorze!

W tym roku przypada 50. rocznica legendarnego festiwalu Woodstock, który stał się jednym z symboli muzyki rockowej. Z tej okazji zapraszamy 14 czerwca do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na specjalny koncert  Tribute to Woodstock 1969!

Kultowe utwory artystów występujących na festiwalu Woodstock w 1969 roku przypomni zespół prowadzony przez Marka "Stinga" Popowa, znany publiczności z rewelacyjnego cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i  innych specjalnych projektów w Starym Klasztorze i Starej Piwnicy oraz zaproszeni wokaliści.

Zagramy numery m.in. Janis Joplin, Carlosa Santany, Joe Cockera, Credence Clearwater Revival, Canned Heat i oczywiście, Jimiego Hendrixa. Pojawi sie też kilka utworów z kultowego musicalu "Hair". Gościnnie zaśpiewa Natalia Sikora, która wcieli się w postać Janis Joplin.

Bezpośrednio po woodstockowym  koncercie zapraszamy na "Oldskulowe After Party w Stylu Hippie", które rozkręcać będzie DJ Siwy na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru.

Koncert odbędzie się w ramach WrocLove Fest 2019 odbywającego się corocznie z okazji Święta Wrocławia.

Zaznaczcie w kalendarzach: 14.06.19 - Peace & Love @ WrocLove Fest!


Ceny biletów

30 zł - miejsca siedzące
15 zł - miejsca stojące

Bilety
Sprzedaż zakończona.