EnglishEnglish
 
WrocLove Fest: Gogol Bordello

WrocLove Fest: Gogol Bordello

śr., 19 czerwca 2013, 20:30
( Wejście od godz. 19 )


sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

W związku z przedłużającym się remontem klubu Eter informujemy, iż wrocławski koncert zespołu Gogol Bordello w dniu 19 czerwca zostaje przeniesiony do sali Klubu Biznesowego na Stadionie Miejskim. Klub Biznesowy posiada znakomite warunki do przyjęcia dużej ilości miłośników muzyki i mamy przekonanie, że sprawdzi się jako nowe miejsce koncertowe we Wrocławiu.
Na Stadion Miejski można dojechać komunikacją zbiorową lub samochodem z możliwością parkowania. Prosimy kierować się do wejścia A. Koncert rozpocznie się o godz.20.30. Wszystkie zakupione bilety zarówno na miejsca stojące jak i siedzące zachowują ważność.
Opis

GOGOL BORDELLO zagra we Wrocławiu!

 

Gogol Bordello powraca do Polski! Dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji dać się porwać ich muzyce na żywo nadchodzi okazja – już 19 czerwca zespół zagra w  klubie Eter we Wrocławiu inaugurując kolejną edycję WrocLove Fest – Święto Wrocławia 2013 ! Skład tej formacji założonej w Nowym Jorku w późnych latach 90 jest równie niecodzienny, jak muzyka którą grają. Połączenie cygańskiego punk rocka, reggae, folku i orientu to mieszanka iście wybuchowa, szczególnie w wykonaniu tak niezwykłej ekipy. Zespół składa się z ośmiu imigrantów pochodzących głównie z Europy Wschodniej, ale także odleglejszych zakątków świata, jak Izrael, Etiopia, czy Ekwador. Na czele tej etnicznej składanki stoi pochodzący z Ukrainy Eugene Hütz, który wraz z rodziną wyemigrował do Stanów Zjednoczonych po awarii reaktora w Czarnobylu. Podróż prze Polskę, w której mieszkali przez jakiś czas, pozostawiła w sercu Eugene’a wyjątkowy sentyment do naszego kraju. Sprawia to, że chętnie odwiedza Polskę, za każdym razem nawiązując z publicznością bliski kontakt i umacniając więź ze swoimi fanami. W czasie pamiętnego koncertu w Klubie Stodoła dwa lata temu, Eugene wystąpił w koszulce z wizerunkiem Bolka i Lolka – na znak sympatii do naszych rodaków. 

Bilety:
90 zł - do 4.06.13
100 zł -  od 5.06.13 do dnia koncertu
110 zł - w dniu koncertu

130zł - miejsca siedzące (balkon) 

Źródło: materiały promocyjne organizatora

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.