EnglishEnglish
 
WrocLove Fest: Sinead Oi#039;Connor

WrocLove Fest: Sinead O'Connor

sob., 22 czerwca 2013, 19:00
( Początek koncertu Sinead O'Connor - godz. 20:30 )


Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Informujemy, iż wrocławski koncert Sinead O’Connor odbędzie się w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej, a nie jak wcześniej zapowiadaliśmy na Wyspie Słodowej.
Przydłużający się remont mostu, rozkopany i niezabezpieczony teren wejścia i zaplecza sceny oraz ostatnie kontrowersje związane ze sposobem zarządzania Wyspą Słodową nie pozwalają na realizację koncertu w tym miejscu w zgodzie ze światowymi standardami organizacji imprez.
Wszystkie zakupione bilety, zarówno na miejsca stojące jak i siedzące, zachowują ważność.
Koncert rozpocznie się o godz.19.00
Opis

Sinead O’Connor wystąpi we Wrocławiu!


Z rocznym opóźnieniem, po licznych kontrowersjach wokół wrocławskiego koncertu oraz odwołaniu całej trasy koncertowej z powodów zdrowotnych, 22 czerwca 2013 roku niepowtarzalna Sinead O’Connor przyjedzie do Wrocławia! Artystka wystąpi w ramach Święta Wrocławia - WrocLove Fest 2013.

Będzie to jej pierwszy, od kilku lat, koncert w Polsce i niewątpliwie, najbardziej oczekiwany.

Sinead przybędzie do Wrocławia z powiększonym zespołem przygotowanym na znakomite widowisko sceniczne. Tym razem, wszelkie znaki na niebie i ziemi, jak i zagrane dotąd koncerty, wskazują, że artystka jest w znakomitej kondycji, zarówno zdrowotnej, jak i artystycznej. 

Dla fanów twórczości Sinead O’Connor pierwszy koncert po wydaniu ostatniego albumu „How About I Be Me (And You Be You)?” to pozycja obowiązkowa!


Sinead O’Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, łamiącym ludzkie serca, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. To również niepokorna duchem, wojownicza królowa muzyki. Niestrudzona w swoim działaniu pomimo kontrowersji, które przez wszystkie lata gromadziły się wokół jej osoby, nie poddała się i koncertuje wydając kolejne, jeszcze lepsze płyty. 

Sinead O’Connor jest bez wątpienia jedynym w swoim rodzaju zjawiskiem na muzycznej scenie, a jej koncerty na długo zapadają w pamięć.

Muzyczna kariera Sinead rozkwitła dzięki pierwszemu hitowi „Mandika” w 1987 roku, a multi platynowy sukces płyty „I Do Not Want What I Haven’t Got” z niezapomnianą wersją utworu Prince’a „Nothing Compares 2 U” umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej. Następne lata to liczne kolaboracje oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z tak odległymi muzycznymi gatunkami jak irlandzki folk „Sean-Nós Nua” (2002), czy roots reggae „Throw Down Your Arms” (2005). Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie. Sinead O’Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od 30 lat swojej działalności artystycznej. 

Do tej pory wokalistka wydała 13 albumów – ostatni „How About I Be Me (And You Be You)?” na światowym rynku ukazał się 5 marca 2012 roku.  Artystka przyjeżdża do Wrocławia na zaproszenie wROCKfest.pl i Lion Stage Management. 

Uwaga, promocyjna cena biletów tylko do końca marca!

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety
Sprzedaż zakończona.