EnglishEnglish
 
Wymyśliłam Cię Czarny Alibabo - wieczór wspomnień

"Wymyśliłam Cię Czarny Alibabo" - wieczór wspomnień

sob., 16 marca 2013, 18:00

Aula Leopoldina
Plac Uniwersytecki 1
Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

Wymyśliłam Cię Czarny Alibabo” – wieczór wspomnień – piosenki Ireny Jarockiej i Andrzeja Zauchy


Irena Jarocka
– uważana  za ikonę  polskiej piosenki. Jej charyzma, wrażliwość w połączeniu z ciepłym głosem urzekały nas przez lata.  Któż z nas nie zna i nie nuci do dziś takich utworów jak: „Wymyśliłam Cię”, „Motylem jestem” „Gondolierów znad Wisły”, „Kocha się raz”, „Nie wrócą te lata”, „Odpływają kawiarenki” i wiele innych Jej piosenek?  

Andrzej Zaucha - był muzycznym samoukiem , wokalistą jazzowym i piosenkarzem, a także saksofonistą altowym i perkusistą. Unikatowe brzmienie  i jego charyzmatyczny głos są do dnia dzisiejszego jego największym atutem powodując rozpoznanie utworu od pierwszych dźwięków. Utwory takie jak „Czarny Alibaba”, „Byłaś serca biciem”,  „Ach, te baby” czy „Bądź moim natchnieniem” towarzyszą nam do dziś.

Chcąc przenieść Państwa w ten wspaniały świat muzyczny wielkich piosenkarzy polskiej sceny muzycznej zapraszamy na powrót do wspomnień przy piosenkach Ireny Jarockiej i Andrzeja Zauchy w wykonaniu Dziubek Band pod Dyrekcją Mariusza Dziubka oraz znakomitych solistów (Joanna Trembicka, Dorota Kołodziej, Jacek Zamecki).

Życzymy wieczoru pełnego wzruszeń, radości i refleksji. 

 

 

Bilety
Sprzedaż zakończona.