EnglishEnglish
 
X lat Ethno Jazz Festival: JOSS STONE - Water For Your Soul

X lat Ethno Jazz Festival: JOSS STONE - "Water For Your Soul"

niedz., 11 września 2016, 20:00

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

W związku z zamknięciem klubu Eter informujemy, iż koncert Joss Stone 11 września zostaje przeniesiony do sali Klubu Biznesowego na Stadionie Miejskim, Al. Śląska 1.

Zakupione bilety zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany. Godzina rozpoczęcia koncertu nie ulega zmianie.

Informujemy, że do sprzedaży trafiły dodatkowe bilety na miejsca siedzące. Osoby, które zakupiły bilety na miejsca stojące mają możliwość dokonania dopłaty do miejsc siedzących. Dopłata wynosi 30 zł. Miejsca siedzące umiejscowione będą w drugiej części sali przy wysokich stolikach na wygodnych krzesłach barowych.

Zainteresowanych przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca koncertu.
Opis

JOSS STONE zaśpiewa we Wrocławiu!

Brytyjska soulowa sensacja Joss Stone po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu! Artystka powraca ze swoim siódmym albumem studyjnym „Water For Your Soul”

i zaśpiewa dla polskiej publiczności 11 września w klubie muzycznym Eter we Wrocławiu. 

Koncert obędzie się w ramach obchodów jubileuszu  Ethno Jazz Festival, który od 10 już lat prezentuje największe światowe gwiazdy jazzu i world music.

28 -letnia artystka jest na półmetku swojej muzycznej kariery. W wieku 15 lat podpisała umowę z poważną wytwórnią płytową i rok później wydała swój debiutancki album „The Soul Sessions”. 

Jej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 14 milionów na całym świecie, jest zdobywczynią prestiżowej brytyjskiej nagrody Brits oraz była nominowana do nagrody Grammy

Jej muzyczny sukces otwiera drogę dla nowego pokolenia brytyjskich artystek muzyki soul. 

W pełni autorska  płyta, wydana przez nową wytwórnię Stone'd Records /Essential Music, niewątpliwie odbiega od poprzednich produkcji Stone. To krok na niezbadane dotychczas terytorium - płyta wzbogacona jest o elementy reggae i hip-hopu. Współpracując z takimi artystami jak Nitin Sawney, Damian Marley oraz Dennis Bovell, Joss stworzyła niebanalną mieszankę muzyczną. 

Album tworzony był przez cztery ostatnie lata, na podstawie doświadczeń ze światowych podróży i emocjonalnych przygód Brytyjki. 

Początków muzycznej rewolucji Joss Stone można doszukiwać się podczas wspólnego nowojorskiego projektu SuperHeavy, w którego skład wchodził m.in. Mick Jagger, Dave Stewart i A. R. Rahman. Podczas tego  projektu Stone współpracowała również z jamajską gwiazdą Damianem Marley'em. 

Joss mówi: "Zawsze uwielbiałam reggae. Damian dał mi pewność siebie, aby odważnie przejść przez te drzwi". 

'Water For Your Soul' jest owocem ich wspólnej podróży po dźwiękach reggae. Jest to album, który pulsuje między rytmami reggae, łącząc hip hop z egzotycznymi dźwiękami muzyki świata, dostarczając także emocjonalnych basów R'n'B. 

Na płycie nie brakuje również delikatnych soulowych brzmień,charakterystycznych dla artystki. 

"To naprawdę kombinacja wszystkich rzeczy, które lubię" - wyjaśnia Joss. 

'Water For Your Soul', jest nowym odzwierciedleniem kariery Joss Stone, który z pewnością pozwoli zdobyć rzesze nowych fanów, jak i oczaruje wielbicieli  jej twórczości na całym świecie.

Bilety:

150 zł - miejsce stojące
180 zł - miejsce siedzące

30 zł - dopłata do miejsca siedzącego*

*Informujemy, że dopłatę do miejsca siedzącego mogą zrealizować jedynie Użytkownicy, którzy zakupili bilety na miejsca stojące. W przypadku zakupu dopłaty przy wstępie na koncert należy okazać zakupiony bilet na miejsce stojące oraz "dopłatę".

Bilety
Sprzedaż zakończona.