EnglishEnglish
 
X lat Ethno Jazz Festival: KATIE MELUA with GORI WOMENi#039;S CHOIR

X lat Ethno Jazz Festival: KATIE MELUA with GORI WOMEN'S CHOIR

niedz., 13 listopada 2016, 19:00

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
54-239, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

KATIE MELUA zaśpiewa we Wrocławiu!

Katie Melua, jedna z najbardziej popularnych wokalistek współczesnej sceny muzycznej, zapowiada niezwykłe widowisko muzyczne, w którym obok regularnego zespołu towarzyszyć jej będzie 23-osobowy żeński chór z Gruzji!

Koncert odbędzie się 13 listopada we wrocławskiej hali Orbita i będzie częścią obchodów jubileuszu w 10-lecia, cenionego w Polsce i Europie, Ethno Jazz Festival.

Mistrzowie starożytnej gruzińskiej tradycji wielogłosowego śpiewu, Gori Women's Choir,  przedstawieni zostali przez Katie jako "zupełnie wyjątkowa orkiestra wokalna". 

Podczas wrocławskiego koncertu wspólnie wykonają nowy materiał z nadchodzącego projektu Katie Melua, jak również zaprezentują szeroki wybór klasycznych piosenek z repertuaru artystki. 

"Ostatnie 18 miesięcy pracy z Gori Women's Choir w Gruzji było bardzo inspirujące. Jestem niezmiernie podekscytowana wspólną trasą koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie tej zimy" mówi Katie.

Gori Women's Choir został założony w 1970 roku w Szkole Muzyczne w Gori prowadzonej  przez Teona Tsiramua. Gruziński wielogłosowy śpiew został oficjalnie uznany przez UNESCO za niematerialne dziedzictwo kulturowe ludzkości. 

Katie Melua urodziła się  w gruzińskim mieście Kutaisi, dorastała w nadmorskim mieście Batumi, a w wieku 9 lat przeniosła się do Belfastu. 

W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała dotychczas 6 albumów studyjnych (większość z nich wielokrotnie platynowych), kilka koncertowych, a jej utwory weszły na dziesiątki płyt składankowych. 

Odniosła wielki sukces komercyjny i ma  wielkie serce - Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej – jest ambasadorem dobrej woli fundacji Save the Children. Publicznie odcina się od show bussinessu oraz pogoni za modą i twierdzi, że pieniądze lepiej wykorzystać na pomoc dla najuboższych. 

Bilety:

250 zł – I miejsca
200 zł – II miejsca
150 zł - III miejsca
100 zł - IV miejsca

1000,00 zł - Meet and Great
500,00 zł - VIP

Bilet Meet and Greet:

- możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z Katie
- jedno z najlepszych miejsc w pierwszych dwóch rzędach
- zdjęcie Katie z autografem
- specjalnie zaprojektowany ekskluzywny upominek wybrany przez Katie
- możliwość uzyskania autografu ( np. na płycie)
- pamiątkowy Laminat
- osobne wejście tylko dla VIP-ów oraz obsługę w gotowości

 Bilet VIP:

- jedno z najlepszych miejsc w pierwszych ośmiu rzędach
- zdjęcie Katie z autografem
- specjalnie zaprojektowany ekskluzywny upominek wybrany przez Katie
- pamiątkowy Laminat
- osobne wejście tylko dla VIP-ów oraz obsługę w gotowości

Bilety
Sprzedaż zakończona.