EnglishEnglish
 
Zbyszek Zbylu Nowak - Blues w Vertigo

Zbyszek "Zbylu" Nowak - Blues w Vertigo

czw., 31 maja 2018, 20:30

sprzedaż zakończona

Komunikat organizatora

Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. W lokalu możliwa jest rezerwacja miejsc pod adresem http://vertigojazz.pl/pl/rezerwacje/

Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Opis

Bluesowe Święto w Vertigo. Zapraszamy na bluesowe Jam Session, które tym razem poprowadzi wokalista i gitarzysta Zbyszek “Zbylu” Nowak czyli bluesowa dusza założyciela zespołu The Crackers.

Crackersi to wielowątkowa i długa historia, sięgająca 1997 roku. Od momentu powstania do dzisiaj zespół bezkompromisowo czerpał inspiracje z „czarnej muzyki” takiej jak: Funk, Soul, R’n’B, Jazz, dodali do tego swój osobisty klimat tworząc nową, oryginalną jakość. Mimo obecnej mody na funk nikt nie ma wątpliwości, że właśnie Crackersi są pionierami takiego grania we Wrocławiu a może nawet i w Polsce. The Crackers przechodzili przez różne etapy, brali udział w niezliczonej ilości koncertów i wydarzeń artystycznych. Do najważniejszych należą festiwale (również jazzowe) w Niemczech i na Ukrainie. Na koncie mają też kilkuletnią współpracę z Grupą ATM, tworząc oprawę muzyczną do kilku programów telewizyjnych oraz organizacje dwóch festiwali „czarnej muzyki” w Srebrnej Górze pod nazwą „Groove Power”. 12 lat temu do składu dołączyła wspaniała wokalistka Asia Kwaśnik dając zespołowi od siebie dużo dobrej energii.

Wieloletnie doświadczenie zespołu i dynamit w „czarnym głosie” (jak mówią) wokalistki nie może pozostawić nikogo obojętnym. Crackersi zaczynają pracę nad trzecim autorskim albumem, który ukarze się niebawem. W tym roku mija już 20 lat działalności dlatego zespół szykuje dla swoich przyjaciół i wiernych fanów ogromną niespodziankę.

Bilety
Sprzedaż zakończona.