EnglishEnglish
 
Zenek Martyniuk - 30-lecie z zespołem Akcent, Boys, Top Girls

Zenek Martyniuk - 30-lecie z zespołem Akcent, Boys, Top Girls

pt., 8 marca 2019, 19:00

Hala Energia
ul.Dąbrowskiego 11
Bełchatów
sprzedaż zakończona
Opis

Król jest tylko jeden! Niezaprzeczalnie jest nim Zenek Martyniuk, który na scenie disco-polo rządzi już od 30 lat. Z tej okazji zapraszamy na niezwykły jubileuszowy koncert. Autor takich hitów jak „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los” uczci XXX-lecie swojej pracy artystycznej. Największe hity, porywające do tańca przeboje i piosenki, które nuci cała Polska! Nie przegap najważniejszego muzycznego jubileuszu i skorzystaj z okazji, aby osobiście złożyć życzenia niepodważalnemu królowi disco-polo Zenkowi Martyniukowi.

W Bełchatowie wystąpi w towarzystwie swoich przyjaciół ze sceny disco: Boys oraz Top Girls.

 Zespół Boys powstał w 1991 roku. Początki nie były łatwe, panowie grali na pożyczonym sprzęcie, czasem nawet robionym własnoręcznie, ale dzięki zaangażowaniu i talentowi odnieśli niebywały sukces. Szybko stali się znani i lubiani dzięki hitom takim jak „Jesteś Szalona”, czy „Najpiękniejsza Dziewczyno”.  

Top Girls - pierwszy girlsband wytwórni Greenstar. Zespół tworzą trzy piękne i niezwykle utalentowane wokalistki - Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i znana widzom Polo TV Justyna Lubas, uczestniczka trzeciej edycji Disco Star 2015.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w szczególnym dniu – Dniu Kobiet! Wszystkiego Najlepszego Drogie Panie!


Ceny biletów

65/75 zł - bilet normalny (I pula do 3.03.2019 r. / II pula od 4.03.2019 r.)
10 zł - bilet ulgowy (dzieci do lat 7)

Bilety
Sprzedaż zakończona.