EnglishEnglish
 
Bo to się zwykle tak zaczyna...

Bo to się zwykle tak zaczyna...

śr., 2 kwietnia 2014, 19:00

Nowohuckie Centrum Kultury
Al. Jana Pawła II 232
31-000, Kraków
sprzedaż zakończona
Opis

"Bo to się zwykle tak zaczyna..." czyli od piosenki do musicalu

„Bo to się zwykle tak zaczyna...” to koncert, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Popularne piosenki, jak Powróćmy jak za dawnych lat, Nigdy więcej, Dumka na dwa serca obok tak doskonale znanych tytułów musicalowych: My fair Lady, Chicago, West Side Story, Mamma mia, Upiór w operze tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości toczącą się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet w więzieniu. 

Udział znakomitych artystów znanych z takich scen i estrad, jak m.in. Opera Wrocławska – Elżbieta Kaczmarzyk, Teatr Muzyczny ROMA – Paulina Janczak, Teatr Muzyczny w Poznaniu – Agnieszka Wawrzyniak, Teatr Muzyczny w Lublinie – Agnieszka Tyrawska, którzy występują z towarzyszeniem chóru i orkiestry gwarantuje znakomitą zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny. 

Muzyce towarzyszy oryginalna oprawa sceniczna, którą stanowią nie tylko elementy wystroju, lecz również pieczołowicie wkomponowane fragmenty filmów i animacje. 

Koncert, jak sama miłość, pełen jest pasji, barw i emocji, dlatego to doskonała propozycja spędzenia czasu dla tych zakochanych i tych ciągle szukających „tej wyśnionej, wymarzonej”.

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety:
50 zł - przedsprzedaż (do 02.03.2014r.)
60 zł - przedsprzedaż
Bilety
Sprzedaż zakończona.