EnglishEnglish
 
Cropp Tattoo Konwent 2013

Cropp Tattoo Konwent 2013

2013-07-20 - 2013-07-21
( Wejście od godz. 12:30 )


sprzedaż zakończona
Opis

Jubileuszowa edycja Cropp Tattoo Konwent

 

Cropp Tattoo Konwent, festiwal tatuażu, który na stałe już zagościł w pomorskim kalendarzu kulturalnym, powraca ze swoją jubileuszową piątą edycją! Już niebawem, bo 20-21 lipca 2013 roku, możecie świętować z nami w Centrum Stoczni Rocknroll Gdańsk, ul. Wałowa 27aj. Jak co roku zadbamy o to aby nikt się nie nudził.

Coś miłego dla ucha

Dla odwiedzających jak zwykle przygotowaliśmy dużą dawkę dobrej muzyki. Na scenie koncertowej zagrają zarówno polskie zespoły takie jak: Super Potwór, Old Fashioned, Ogotay, 666 Aniołów i Zwłoki oraz zagraniczne gwiazdy. Gościć będziemy Pipes and Pints z Pragi, którzy grają celtic punkrock, The Creepshow z Ontario (Kanada ), grający psychobilly oraz amerykański zespół sceny street punk - The Casualites.

Coś miłego dla oka

Poza energetycznymi koncertami, odwiedzający będą mogli podziwiać artystów, prezentujących niesamowite pokazy. Na scenie pokazowej pojawi się The Mighty Ski-King, wokalista i performer, dla którego inspiracją są takie ikony jak Elvis Presley czy Johnny Cash. Będzie to niesamowita okazja aby uczestniczyć w jedynym w Polsce show artysty! Pierwiastek żeński na scenę pokazową wniesie znana z programy Mam Talent! Betty Q, która zaprezentuje show burleski. Będzie wesoło i kobieco! Dla fanów mody przygotowaliśmy pokaz fryzur w wykonaniu gdańskiego salonu Barber Shop. Przez cały czas trwania konwentu, odwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę fotografii koncertowej "Infernal Impressions" autorstwa Mateusza Kluby. Wystawa prezentuje artystów grających najlepsze koncerty metalowe.

I coś dla ludzi o mocnych nerwach.

Na jubileuszowej edycji nie może zabraknąć The Hooked Friends, którzy zaprezentują pokaz suspension. Każdy ich występ opatrzony jest idealnie dobraną, budującą nastój muzyką. Jest to show budzący wiele emocji!

Cropp Tattoo Konwent daje możliwość przyjrzenia się pracy wielu znanych polskich i zagranicznych artystów. Swoje umiejętności zaprezentują tatuatorzy z najbardziej znanych studiów tatuaży w Polsce, np. BlackStar Studio, Bloody Art, Gepas Tattoo czy krakowski Kult Tattoo Fest. Z zagranicznych tatuatorów gościć będziemy Mystery Tattoo House i The Gallery Tattoo z Barcelony, Beaver Tattoo z Nowego Jorku, Plus 48 Tattoo Saloon z Edynburga, 13 Ink Tattoo - Piercing & Comicbook Shop z Luksemburga oraz Macieja Kanię z Norwegii. Każdy z artystów stanie do najważniejszego konkursu konwencji "Najlepszy tatuaż I i II dnia konwentu". Dodatkowo będzie organizowany również konkurs na najlepszy boks na konwencji!

Nie może Was tam zabraknąć! Te i wiele innych atrakcji czekają na odwiedzających podczas Cropp Tattoo Kownent. W trakcie imprezy przeprowadzona będzie również zbiórka jedzenia dla zwierząt przebywających w schronisku.

Jubileuszowa edycja zobowiązuje, więc na after party częstować będziemy urodzinowym tortem, a na samym konwencie czekają dodatkowe niespodzianki!

Pamiętajcie 20-21 lipca, Centrum Stocznia Gdańska! Do zobaczenia!

http://gdansk.tattookonwent.pl/
https://www.facebook.com/CroppTattooKonwent

Źródło: organizator wydarzenia

Bilety 

Przedsprzedaż:
30zł - bilet jednodniowy
40zł - bilet dwudniowy
150zł - bilet VIP

W dniu festiwalu:
35zł - bilet jednodniowy
50zł - bilet dwudniowy 

W cenę biletu VIP wliczone są napoje, alkohol (od godz. 15 do 21) oraz t-shirt Tattoo Konwent. 
Bilety
Sprzedaż zakończona.