EnglishEnglish
 
Cropp Tattoo Konwent Gdańsk 2014

Cropp Tattoo Konwent Gdańsk 2014

2014-07-19 - 2014-07-20
( Start imprezy każdego dnia: godz. 12:30 )


sprzedaż zakończona
Opis

Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku (19-20 lipca 2014)


W dniach 19-20 lipca odbędzie się 6. edycja gdańskiego święta tatuażu i muzyki Cropp Tattoo Konwent. W industrialnych wnętrzach Centrum Stoczni Gdańskiej będzie można podziwiać kunszt pracy ponad 150 tatuatorów z całego świata. Ale to nie wszystko! Tradycyjnie w programie, poza strefą tatuaży, znajdą się pokazy artystyczne i koncerty.

Gościem głównym sceny muzycznej będzie amerykański wokalista, legenda alternatywnej muzyki hip-hopowej – Everlast. Były członek kultowego składu House of Pain przyjedzie do Polski specjalnie dla uczestników Cropp Tattoo Konwent ze swoim nowym akustycznym projektem. 

Poza nim na scenie nie zabraknie czołowych reprezentantów światowej muzyki niezależnej. Podczas dwóch dni festiwalu wystąpi między innymi kanadyjskie trio The Brains i metalowa kapela Black Temple ze Szwecji. Dla fanów energetycznego psychobility nie lada gratką będą koncerty brytyjskiej grupy The Meteors czy pochodzących z Detroit w stanie Michigan Koffin Kats. Rodzimą scenę muzyczną reprezentować będzie między innymi owiany tajemnicą skład Bokka czy punk'n'rollowy Tiger Skull.  

W tym roku na terenie gdańskiego Cropp Tattoo Konwent stanie również scena DJ'ska, na której wystąpią mistrzowie gramofonów tacy jak DJ Fly, DJ Woody oraz DJ Irie.

Mocnym punktem tegorocznego Cropp Tattoo Konwentu w Gdańsku będzie z pewnością scena pokazowa, na której widzowie będą mogli podziwiać trudną sztukę tańca z nożami w wykonaniu znanej performerki Leah Debrincat z Londynu, czy też pokaz burleski niezwykle cenionej w Polsce artystki scenicznej PinUp Candy. Kontrastem do występu Brytyjki i Polski będzie z pozoru grzeczny pokaz Dollhose – autorski projekt fotografki Diany Błażków i Aniki Stanclik. Artystki zabiorą widzów w świat dzieciństwa. Po scenie przejdą bowiem piękne, wytatuowane modelki, które wcielą się w rolę porcelanowych lalek. Alabastrowa cera modelek, oryginalne stroje projektu Diany Błażków i ekstrawaganckie fryzury stworzone przez Anikę Stanclik sprawią, że nie będzie można oderwać od nich wzroku.

W tym roku Cropp Tattoo Konwent zagości w trzech miastach. Pierwsza odsłona konwentu odbyła się już w kwietniu w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu, kolejne odsłony festiwalu odbędą się w lipcu w Gdańsku i we wrześniu w Katowicach. Zwiększenie atrakcyjności programowej tegorocznego cyklu konwentów tatuaży było możliwe dzięki objęciu wszystkich trzech odsłon festiwalu tytularnym patronatem marki odzieżowej Cropp.


Cropp Tattoo Konwent Gdańsk 2014 - rozkład jazdy


Źródło: organizator wydarzenia


Ceny biletów

Bilety jednodnowe:

  • Dzień 1 (19.07.) - 50 zł przedsprzedaż, 65 zł w dniu festiwalu
  • Dzień 2 (20.07.) - 50 zł przedsprzedaż, 65 zł w dniu festiwalu

Karnety:

  • Bilet VIP - 250 zł
  • Karnet dwudniowy - 70 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu festiwalu

Karnet VIP zapewnia: dwudniowy dostęp do viproomu, w którym serwujemy darmowy alkohol (w godz. 15-21) i napoje (cały dzień), koszulkę festiwalową oraz wstęp na afterparty.

Bilety
Sprzedaż zakończona.