EnglishEnglish
 
Czasy

Czasy

niedz., 13 grudnia 2015, 18:00

Impart
Sala Teatralna
ul. Mazowiecka 17
50-412, Wrocław
sprzedaż zakończona
Opis

CZASY
(musical)


produkcja: Centrum Sztuki w Oławie
reżyseria: Mariusz Kiljan
scenariusz: Szymon Barabach
muzyka i aranżacja: Krzysztof Borowicz
choreografia: Magdalena Górnicka
scenografia: Joanna Hrisulidu
wizualizacje: Tomasz Dobiszewski
asystentka reżysera: Joanna Zabuska 

„Czasy”

Niewielkie Miasto. Ona i on. Spotykają się przypadkiem na jednej z ulic. On - Przybysz nie wiadomo skąd. Utknął. Szuka drogi, dzięki której wyjedzie z Miasta. Ona próbuje mu w tym pomóc. Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Opuszczenie Miasta nie jest proste. Wydaje się wręcz niemożliwe. Miasto wydaje się być martwe, zamknięte.    

Co zrobić? Kluczem jest ratuszowa wieża i mieszkająca na niej Śmierć. Paradoksalnie to spotkanie ze Śmiercią może Miasto ożywić. Ona i on ruszają w pogoń za Śmiercią. Towarzyszą im spotkani po drodze mieszkańcy Miasta.

Czy jest to opowieść sensacyjna? Niekoniecznie. A może miłosna? Może tak. Jedno jest pewne... to mogło wydarzyć się wszędzie, a stało się w mieście O.

Musical Czasy jest produkcją Centrum Sztuki w Oławie. Scenariusz i muzyka zostały opracowane przez oławian (Szymon Barabach, poeta, satyryk, autor tekstów do Rozmów w tłoku prowadzonych w TVN przez Szymona Majewskiego oraz Krzysztof Borowicz, kompozytor, członek zespołu The Crackers Band, OK Band, na co dzień pracownik Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu). Aktorzy i tancerze są w przeważającej większości amatorami, którzy udowodnili, iż potrafią w niecodzienny sposób ożywić scenę. Reżyserię powierzono aktorowi, reżyserowi - Mariuszowi Kiljanowi. Muzyka na żywo odtwarzana przez profesjonalnych muzyków jest dopełnieniem magicznej scenerii miasta O. 

Zderzenie profesjonalizmu i sztuki amatorskiej przyniosło zaskakujący efekt.

Bilety:

30 zł - bilet normalny
20 zł - bilet ulgowy

Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom oraz emerytom. 

Bilety
Sprzedaż zakończona.